سوالات متداول

یکی از سؤالاتی که بسیاری از مشتریان دارند این موضوع است که خرید قطعات الکترونیکی اورجینال را چگونه و از کجا تأمین کنند. از آن جاییکه اورجینال نبودن قطعات در اکثر مواقع منجر به دردسر می‌شود و خسارت زیادی را به مشتریان تحمیل می‌کند ما در این مقاله به طور مختصر و مفید به آن می‌پردازیم.

چگونه از خرید قطعات الکترونیکی اورجینال اطمینان پیدا کنیم؟

برای اطمینان از خرید قطعات الکترونیکی اورجینال چندین راه وجود دارد. اولین موضوع این است که شما بتوانید به شخصه اورجینال یا تقلبی بودن قطعات را تشخیص دهید. این موضوع قطعاً کمک زیادی به شما در محصولات می‌دهد. همچنین اگر حتی محصولات تقلبی را به دست شما برسانند شما از همان ابتدا می‌توانید تشخیص دهید و این موضوع را به اطلاع شرکتی که از آن خریداری کردید برسانید تا بتوانید محصول را تعویض کرده و یا پول خود را پس بگیرید.

چگونه به سایت جدید برای خرید قطعات الکترونیکی اورجینال اعتماد کنیم؟
یکی از مواردی که هنگام قطعات الکترونیکی اورجینال ممکن است با آن مواجه شوید پیدا کردن سایت یا شرکت جدید است که تا به حال از آن‌ها خریدی نداشته‌اید. این موضوع به ویژه در خرید آنلاین بسیار شایع است. از طرفی ممکن است به دلیل تنوع محصولات و قیمت مناسب آن‌ها وسوسه شوید و از طرف دیگر اطمینان کافی به آن نداشته باشید و این موضوع شما را نگران کند.

در این شرایط پیشنهاد ما به شما خرید اولیه در مبلغ پایین است. شما می‌توانید در ابتدا با مبالغ کم شروع به خرید کنید و سپس پس از اطمینان از مجموعه مورد نظر در خریدهای بعدی مبلغ خرید خود را افزایش دهید. این روش به شما کمک می‌کند تا نگران از دست دادن سرمایه خود نباشید. البته  موارد زیر نیز مهم است که مورد بررسی قرار بگیرد:

 • بررسی شماره‌های تماس و راه‌های ارتباطی که برای فروش گذاشته اند
 • بررسی عکس‌های قطعات برای اطمینان از اصل یا تقلبی بودن آن‌ها
 • در صورت مطمئن نبودن از عکس‌های سایت، از مجموعه مورد نظر بخواهید عکس محصول را برای شما ارسال کنند.

قطعات الکترونیکی اورجینال را از کجا تهیه کنیم؟

اکنون به این سؤال مهم می‌رسیم که برای خرید قطعات الکترونیکی اورجینال به کجا مراجعه کنیم؟ پاسخ این سؤال روشن است و اول از همه خود باید به جواب برسید. شما می‌توانید با توجه به موارد گفته شده اقدام به خرید محصول از هر سایتی که مورد اعتماد شما است نمایید و به فاکتورهای گفته شده در بالا نیز توجه کنید.

 • از آن‌جایی که مجموعه کیت‌الکترونیک سابقه طولانی و درخشانی در واردات قطعات الکترونیکی دارد شما می‌توانید پس از بررسی‌ کافی از سایت ما اقدام به خرید نمایید. در ادامه به چند دلیل مهم اشاره می‌کنیم که چرا کیت الکترونیک می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما باشد.
 • مجموعه کیت الکترونیک پاسخگوی تمامی سؤالات شما در ارتباط با محصولات موجود و محصولاتی که می‌تواند برای شما خریداری کند می باشد.
 • شما می‌توانید از طریق تلگرام، دایرکت اینستاگرام، پیام‌رسان واتسپ و یا درنهایت تماس با تلفن‌های مجموعه با ما در ارتباط باشید، سؤالات خود را بپرسید و در صورتی بخواهید خرید نمایید.
 • مدیریت کیت الکترونیک این امکان را گذاشته است تا افراد بتوانند هنگام خرید قطعات مشاوره لازم را دریافت کنند.
 • کارکنان مجموعه هنگام خرید به شما در مورد اصلی بودن یا نبودن هر یک از قطعات توضیح می‌دهند. داخل سایت نیز در بخش توضیحات به اورجینال بودن یا نبودن قطعات اشاره شده است تا شما با اطمینان خریداری نمایید.
 • مجموعه کیت الکترونیک نهایت تلاش خود را می‌کند تا در کم‌ترین زمان محصولات را به دست شما برساند.
 • کیت‌الکترونیک مناسب‌ترین قیمت را برای مشتریان محترم در نظر گرفته است تا همه بتوانند با قیمت پایین و بسیار به صرفه اقدام به خرید نمایند.
 • کیت‌الکترونیک نسبت به تمامی محصولاتی که برای مشتریان ارسال می‌کند مسئولیت‌پذیر است و تمام تلاش خود را می‌کند تا محصول به صورت سالم و درست به دست مشتری برسد. کیت‌الکترونیک همواره در برابر مشتریان محترم مسئولانه رفتار می‌کند.


جمع‌بندی

در این مقاله توضیحات لازم و کافی در ارتباط با خرید قطعات الکترونیکی اورجینال داده شد. درنهایت این شما هستید که انتخاب می‌کنید کدام یک از روش‌ها را امتحان و از کجا محصولات خود را تهیه کنید. مجموعه کیت‌الکترونیک به دلیل احساس مسئولیت نسبت به مشتریان این مقاله را منتشر کرد تا همه بتوانند بدون کمترین دردسر از سایت‌های معتبر خرید کنند.

کیت‌الکترونیک پس از سال‌ها تجربه و تخصص، تمام تلاش خود را می‌کند تا واردات و سفارش انواع قطعات الکترونیکی را برای شما انجام دهد. برای هرگونه سؤال و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.